Výkup palet a boxů

Výkup použitých palet a kovových boxů 

Jednou z nedílných součástí naší společnosti je zpětný odkup a výkup palet. Vykupujeme dřevěné palety, plastové palety, gitterboxy, MARS bedny jak od právnických osob/fyzických osob, ale také od běžných občanů, kterým doma zůstali palety například od stavebního materiálu.

V rámci výkupu jsou možné dvě cesty:

  1. První cestou je výkup přímo u zákazníka s tím, že zajistíme odvoz palet, následně palety třídíme dle kvalitativních požadavků a na základě třídícího protokolu zákazník vystavuje fakturu za vykoupené palety.
  2. Druhou cestou je výkup v rámci našeho skladu v Lomničce u Tišnova, kde provádíme individuální výkup palet podle jednotlivých kategorií. Vykupují se nejen dobré (nepoškozené) palety, ale i palety poškozené, rozbité, palety atypických rozměrů, kovové boxy (gitterbox, mars bedna velká, mars bedna malá), plastové boxy (KLT, Magnum, KTP a další) a plastové palety.

Vykupujeme nepoškozené palety, ale také palety poškozené rozbité, vyřazené, případně nepotřebné palety a nabízíme možnost recyklace nevyužitelných palet.

Informace ohledně možností dopravy a odvozu palet, o vykupovaném sortimentu, cen a platebních podmínek nás neváhejte kontaktovat.

Nezajišťujeme opravy EUR palet.

Jak to celé funguje?

Nakládka palet

Ve sjednaném termínu u Vás naložíme palety a převezeme na třídící sklad v Lomničce.

Třídění palet

Palety roztřídíme dle kvalitativních požadavků.

Třídící protokol

Po důkladném třídění palet Vám zašleme detailní třídící protokol, který slouží pro následnou fakturaci.

Fakturace

Vy nám zašlete fakturu, kterou dle předem sjednaných platebních podmínek uhradíme.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Chcete nás kontaktovat?